Kastamonu, Çatalzeytin  ilçesi  Çatak (Cambaz), Celaller, Çepni, Duran, Epçeler, Fındıklı, Güneşler (Gönekler), Hacıreis, Hacıreissökü, Karacakaya,   Kavaklı, Kavakören (Mamlay), Kızılcakaya, Kuzsökü, Paşalı, Piri, Sırakonak (Somay) , Sökü, Yemişli (Fayra) ve Yunuslar köyleri ile Türkeli - Kuşçular, Sarmaşık, köyleri buluşma ve haberleşme sitesi
Bu Mesele Önemli
DÜĞÜN SALONU ARAYANLARA DARICA İSTİKLAL DÜĞÜN SALONUNU ÖNERİYORUZ
Değerli izleyenlerim .. Sizler Özellikle GEBZE-ÇAYIROVA-DARICA-TUZLA ve PENDİK ilçelerinde ikamet eden hemşerilerimize Darıca ilçesi E-5 yolu FEN-İŞ kavşağına yakın bölgedeki Pırıltı Organizasyon - İSTİKLÂL DÜĞÜN SALONU nunu tavsiye ediyoruz. Bi
19.03.2019 06:24
CENAZELER
DÜĞÜNLER
ÇEŞİTLİ DUYURULAR
KATEGORİLER
ÖNEMLİ KURUMLAR
HAVA DURUMU
SİTEYE DESTEK OLANLAR
Piri köylü Sadettin ŞENTÜRK (61) Tuzla da vefat etti. Mimar Sinan mahallesinde toprağa verildi.... Celaller Köylü Salih ARSLAN Karabükte vefat etti. Karabükte toprağa verildi... Yunuslar Köylü Recep ŞENTURK (54) vefat etti.Pazartesi günü köyde topraga verilecek...
Kavaklı Köylü Mustafa ÖZBAY Aynur ÇELİK ile İstanbulda evlendi... Yunuslar köylü Sibel GÜNALTAY ile Yunuslar köylü Yasin Yüksel istanbul da evlendi.... Sarmaşık Köylü İlkan GÖKSU ve Sevilay GÖKSU İstanbul Bayrampaşa da evlendi...
Ev internetim kesik olduğindan haberleri zamanında giremiyoruz.kusurumuza bakılmasın......
İstanbul Fuar Merkezinde 2018 Haziranında BAKAF Fuarı açılacak

Değerli Kardeşimiz Memleketimiz ve bölgemiz için sürekli çırpınan Hüseyin KARADENİZ Kardeşimize bu emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Şuna inanıyoruz . Bu kadar iş adamını , kamu yöneticilerini ,esnaf ve sanatkarları bir araya getirmek her babayiğidin yapabileceği bir iş değildir. Hüseyin KARADENİZ kardeşimizi tanıyalım , destek olalım.

BAKAF 2018 büyük yankı uyandırdı

27-30 Haziran 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük, Kastamonu Sinop ve Zonguldak illerinin tanıtımını amaçlayan BAKAF 2018 TOBB – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 2018 fuarlar listesinde açıklandı. Açıklama ulusal yayınların ekonomi sayfalarının yanı sıra haber ajansları, bölgesel ve yerel medyada da yer aldı.

Batı Karadeniz Bölgesinde aralarında Kastamonu’nun da bulunduğu Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük Sinop ve Zonguldak illeri BAKAF 2018 Fuarında tanıtılacak. Bölge illerinin turizm hareketlerinin ve yatırım olanaklarının ülke gündemine taşınmasını amaçlayan BAKAF 2018 Turizm Tanıtım ve İşbirliği Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından açıklanan ana fuarlar takviminde Türkiye’nin ilk bölgesel turizm fuarı olarak yerini aldı.

Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ana takvimde yer aldığı açıklanan fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan İstamonu Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karadeniz, BAKAF 2018 Fuarının ana takvimde yer almasının İstanbul Fuar Merkezi’nde görücüye çıkacak olan bölgenin turizm değerleri ve yatırım fırsatlarının yatırımcıların dikkatini çekmesine de olanak sağlayacak önemli bir girişim olduğunu belirtti. Karadeniz, turizm varlıkları olarak kanyondan yamaç paraşütüne, sağlık turizminden inanç ve kültür turizmine bir çok alana sahip 8 ilin birlikte tanıtılacağı ve yatırım fırsatlarının yatırımcıların dikkatine sunulmasında önemli bir adım olduğuna dikkat çekti.

Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük, Kastamonu Sinop Zonguldak illerinin dönem dönem düzenlenen çeşitli fuarlarda yer aldığına da değinen Karadeniz, bu fuarın özelliğinin kolektif tanıtım olanağı anlamına geldiğini, başta valilikler, sanayi ticaret odaları, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve belediyeler olmak üzere yaratılacak sinerjiyi avantaja çevirerek Türkiye’de bir ilk olan BAKAF çatısı altında tanıtılacağını belirtti.

Bu yıl açıklanan ilk takvimde yer alan 474 fuarın içinde Batı Karadeniz Tanıtım ve İş Birliği Fuarı (BAKAF), Türkiye’nin ilk bölgesel fuarı olması ulusal basında da yankı bulurken haber ajansları ve gazetelerin ekonomi sayfalarında da geniş yer verildi.

Bölgede yayın yapan gazete ve internet haber sitelerinde de büyük yankı bulan BAKAF 2018 fuarı ile ilgili çalışmalar devam ediyor

TOBB Başkanı Hısarcıklıoğlu’ndan BAKAF 2018’e övgü dolu sözler

Bir dizi açılış ve resmi program için özel uçakla Kastamonu’ya gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu, Vedat Tek Kültür ve Toplantı salonunda yaptığı konuşmada BAKAF 2018’e dair şu sözleri söyledi.

“12 ay turizm yapılabilecek bir şehir Kastamonu. Daha ne olsun. Yine burada gördüğüm güzel bir olay daha var. Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel fuarı olacak, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarı, TOBB tarafından onaylandı. Kastamonu dahil buradaki 8 ili içine alacak. 2018 Haziran’ında düzenlenecek. Bölgeye ciddi kazanımlar getirecek ve yerel dinamikleri harekete geçirecek bu fuar da Kastamonu açısından bir milat olacak” dedi

“Kastamonu beş vakit namazla birlikte beş vakitte şükür namazı kılsın”

KATSO Başkanı Selçuk Arslan’ın konuşmasında ‘Kastamonu’ya pozitif ayrımcılık istiyoruz’ şeklinde talebinin olduğunu söyleyen Hisarcıklıoğlu, şöyle konuştu:

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, takım elbise ve yazı

“KATSO Başkanımız Selçuk Arslan, ‘bizlere pozitif ayrımcılık yap’ diye talebi var. Yahu kardeşim Allah size pozitif ayrımcılık yapmış, ben size ne yapayım. Yatıp kalkıp Allah’a şükredin. Öyle bir zenginliğiniz var ki bu zenginlik başka bir memlekette yok. Kastamonu, Kayseri ile mukayese bile olmaz.

Eğer Kayserililere beş vakit namaz farz ise Kastamonulular, beş vakit namazı kılacak, bir de seş vakit şükür namazı kılacak. Yoksa kurtaramazsınız bile. Yeşil ile mavinin buluştuğu şehir Kastamonu, yaz turizminden kış turizmine kadar 12 ay turizm yapılabilecek bir şehir Kastamonu. Daha ne olsun. Yine burada gördüğüm güzel bir olay daha var. Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel fuarı olacak, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarı, TOBB tarafından onaylandı. Kastamonu dahil buradaki 8 ili içine alacak. 2018 Haziran’ında düzenlenecek. Bölgeye ciddi kazanımlar getirecek ve yerel dinamikleri harekete geçirecek bu fuar da Kastamonu açısından bir milat olacak.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarı’nın Kastamonu için önemli bir tanıtım fırsatı olduğunu belirtti.

Başkan Babaş, Bölge için yapılacak bu çalışmanın çok büyük bir fedakarlık olduğunu ve istediğini belirterek Genel Yayın Yönetmenimiz Hüseyin Karadeniz hakkında da övgü dolu sözler söyledi.

Başkan Babaş, “Hüseyin Karadeniz, İstanbul’da Kastamonu’yu en iyi tanıtan ve temsil eden basın ayağımızdır. Bu konuda yapılması gerekeni en üst düzeyde elinden geleni yapıyor ve yaptığına da inanıyorum” dedi.

 

Fuarın yeri nerede ?

Bakırköy ilçesindeki Atatürk hava alanı yakınında

 

 

Kızılacakaya köylü Muhammed ŞEN Küreli Mervenur ile Nişanlandı
.Kızılcakaya Tüğmen mahalle sakinlerinden Bayram-Aysel ŞEN oğulları Muhammed ile Küre li Mehmet-Feride BAKIR kızları Mervenur 28 Temmuz 2018 Cumartesi Pendik Tİ AMO Balo Davet salonunda yapılan eğlence ile nişanlandılar. Cenab-ı Allah c.c. tamamına erdirsin
Mutelif Haberler