Kastamonu, Çatalzeytin  ilçesi  Çatak (Cambaz), Celaller, Çepni, Duran, Epçeler, Fındıklı, Güneşler (Gönekler), Hacıreis, Hacıreissökü, Karacakaya,   Kavaklı, Kavakören (Mamlay), Kızılcakaya, Kuzsökü, Paşalı, Piri, Sırakonak (Somay) , Sökü, Yemişli (Fayra) ve Yunuslar köyleri ile Türkeli - Kuşçular, Sarmaşık, köyleri buluşma ve haberleşme sitesi
Bu Mesele Önemli
Celaller köylü ÖzlemTUNÇ eşi Mehmet TUNÇ İcin A rh+ kana ihtiyaç vardır.
Cellaller köylü Özlem TUNÇ Eşi Mehmet TUNÇ İçin acil A rh + (a pozitif ) kana ihtiyac vardır.Çapa tip fakultesinde kan vermek isteyenler için özlem Tunç 0541 970 86 42 ile irtibata geçebilirsiniz.biz hastamıza geçmiş olsin ve acil şifalar diliyoruz.
21.07.2018 01:02
CENAZELER
DÜĞÜNLER
ÇEŞİTLİ DUYURULAR
KATEGORİLER
ÖNEMLİ KURUMLAR
HAVA DURUMU
SİTEYE DESTEK OLANLAR
Yunuslar Köylü Şaziye DEMİR (80) Almanyada vefat etti.Cumartesi günü köyde toprağa verilecek.... Kuzsökü köylü Kemâl YILMAZ (72) Karabükte vefat etti.... Yunuslar köylü Selahattin YÜKSEL (69) istanbulda vefat etti.Sultangazi de topraga verildi...
Sarmaşık Köylü İlkan GÖKSU ve Sevilay GÖKSU İstanbul Bayrampaşa da evleniyor.... Yunuslar Merkez Köylü Elif ŞENTÜRK Denizlili Onur Nasuh İLHAN ile Ankara da evleniyor... Fayra (Yemişli) köylü Serhat KARADENİZ ile Tokatlı Tuba AYDIN ‘nın Gebze de düğünleri var...
Ev internetim kesik olduğindan haberleri zamanında giremiyoruz.kusurumuza bakılmasın......
İstanbul Fuar Merkezinde 2018 Haziranında BAKAF Fuarı açılacak

Değerli Kardeşimiz Memleketimiz ve bölgemiz için sürekli çırpınan Hüseyin KARADENİZ Kardeşimize bu emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Şuna inanıyoruz . Bu kadar iş adamını , kamu yöneticilerini ,esnaf ve sanatkarları bir araya getirmek her babayiğidin yapabileceği bir iş değildir. Hüseyin KARADENİZ kardeşimizi tanıyalım , destek olalım.

BAKAF 2018 büyük yankı uyandırdı

27-30 Haziran 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük, Kastamonu Sinop ve Zonguldak illerinin tanıtımını amaçlayan BAKAF 2018 TOBB – Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 2018 fuarlar listesinde açıklandı. Açıklama ulusal yayınların ekonomi sayfalarının yanı sıra haber ajansları, bölgesel ve yerel medyada da yer aldı.

Batı Karadeniz Bölgesinde aralarında Kastamonu’nun da bulunduğu Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük Sinop ve Zonguldak illeri BAKAF 2018 Fuarında tanıtılacak. Bölge illerinin turizm hareketlerinin ve yatırım olanaklarının ülke gündemine taşınmasını amaçlayan BAKAF 2018 Turizm Tanıtım ve İşbirliği Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından açıklanan ana fuarlar takviminde Türkiye’nin ilk bölgesel turizm fuarı olarak yerini aldı.

Odalar ve Borsalar Birliği tarafından ana takvimde yer aldığı açıklanan fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan İstamonu Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Karadeniz, BAKAF 2018 Fuarının ana takvimde yer almasının İstanbul Fuar Merkezi’nde görücüye çıkacak olan bölgenin turizm değerleri ve yatırım fırsatlarının yatırımcıların dikkatini çekmesine de olanak sağlayacak önemli bir girişim olduğunu belirtti. Karadeniz, turizm varlıkları olarak kanyondan yamaç paraşütüne, sağlık turizminden inanç ve kültür turizmine bir çok alana sahip 8 ilin birlikte tanıtılacağı ve yatırım fırsatlarının yatırımcıların dikkatine sunulmasında önemli bir adım olduğuna dikkat çekti.

Bartın, Bolu, Çankırı, Düzce, Karabük, Kastamonu Sinop Zonguldak illerinin dönem dönem düzenlenen çeşitli fuarlarda yer aldığına da değinen Karadeniz, bu fuarın özelliğinin kolektif tanıtım olanağı anlamına geldiğini, başta valilikler, sanayi ticaret odaları, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve belediyeler olmak üzere yaratılacak sinerjiyi avantaja çevirerek Türkiye’de bir ilk olan BAKAF çatısı altında tanıtılacağını belirtti.

Bu yıl açıklanan ilk takvimde yer alan 474 fuarın içinde Batı Karadeniz Tanıtım ve İş Birliği Fuarı (BAKAF), Türkiye’nin ilk bölgesel fuarı olması ulusal basında da yankı bulurken haber ajansları ve gazetelerin ekonomi sayfalarında da geniş yer verildi.

Bölgede yayın yapan gazete ve internet haber sitelerinde de büyük yankı bulan BAKAF 2018 fuarı ile ilgili çalışmalar devam ediyor

TOBB Başkanı Hısarcıklıoğlu’ndan BAKAF 2018’e övgü dolu sözler

Bir dizi açılış ve resmi program için özel uçakla Kastamonu’ya gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu, Vedat Tek Kültür ve Toplantı salonunda yaptığı konuşmada BAKAF 2018’e dair şu sözleri söyledi.

“12 ay turizm yapılabilecek bir şehir Kastamonu. Daha ne olsun. Yine burada gördüğüm güzel bir olay daha var. Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel fuarı olacak, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarı, TOBB tarafından onaylandı. Kastamonu dahil buradaki 8 ili içine alacak. 2018 Haziran’ında düzenlenecek. Bölgeye ciddi kazanımlar getirecek ve yerel dinamikleri harekete geçirecek bu fuar da Kastamonu açısından bir milat olacak” dedi

“Kastamonu beş vakit namazla birlikte beş vakitte şükür namazı kılsın”

KATSO Başkanı Selçuk Arslan’ın konuşmasında ‘Kastamonu’ya pozitif ayrımcılık istiyoruz’ şeklinde talebinin olduğunu söyleyen Hisarcıklıoğlu, şöyle konuştu:

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, takım elbise ve yazı

“KATSO Başkanımız Selçuk Arslan, ‘bizlere pozitif ayrımcılık yap’ diye talebi var. Yahu kardeşim Allah size pozitif ayrımcılık yapmış, ben size ne yapayım. Yatıp kalkıp Allah’a şükredin. Öyle bir zenginliğiniz var ki bu zenginlik başka bir memlekette yok. Kastamonu, Kayseri ile mukayese bile olmaz.

Eğer Kayserililere beş vakit namaz farz ise Kastamonulular, beş vakit namazı kılacak, bir de seş vakit şükür namazı kılacak. Yoksa kurtaramazsınız bile. Yeşil ile mavinin buluştuğu şehir Kastamonu, yaz turizminden kış turizmine kadar 12 ay turizm yapılabilecek bir şehir Kastamonu. Daha ne olsun. Yine burada gördüğüm güzel bir olay daha var. Türkiye’nin ilk ve tek bölgesel fuarı olacak, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarı, TOBB tarafından onaylandı. Kastamonu dahil buradaki 8 ili içine alacak. 2018 Haziran’ında düzenlenecek. Bölgeye ciddi kazanımlar getirecek ve yerel dinamikleri harekete geçirecek bu fuar da Kastamonu açısından bir milat olacak.

Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Batı Karadeniz Turizm Tanıtım ve İş Birliği Fuarı’nın Kastamonu için önemli bir tanıtım fırsatı olduğunu belirtti.

Başkan Babaş, Bölge için yapılacak bu çalışmanın çok büyük bir fedakarlık olduğunu ve istediğini belirterek Genel Yayın Yönetmenimiz Hüseyin Karadeniz hakkında da övgü dolu sözler söyledi.

Başkan Babaş, “Hüseyin Karadeniz, İstanbul’da Kastamonu’yu en iyi tanıtan ve temsil eden basın ayağımızdır. Bu konuda yapılması gerekeni en üst düzeyde elinden geleni yapıyor ve yaptığına da inanıyorum” dedi.

 

Fuarın yeri nerede ?

Bakırköy ilçesindeki Atatürk hava alanı yakınında

 

 

Kavaklı Köylü Mustafa ÖZBAY Aynur ÇELİK ile İstanbulda evleniyor.
Kavaklı Merkez köylü Murat-Şükriye oğulları Mustafa ÖZBAY ile Mustafa - Fatma kızları Aynur ÇELİK İstanbul da evleniyor. Kına: (Sadece bayanlara özel) 20 Temmuz Cuma akşamı saat 20-24 arası Denizkızı 2 Düğün salonu- Cebeci-SULTANGAZi Düğün : 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü Saat 16-20 arası Belediye Nikâh Salonu -SULTANGAZi
Mutelif Haberler
Bulut 37 İnşaattan Çatalzeytin'de satılık Daireler
Bulut 37 İnşaat tarafından Çatalzeytin'de satılık Daireler. Bina (Apartman) Sağ-Sol toplam 5 katlı 10 dairelidir.Zemin+4 katlı-Asansörlü 2+1 dairelerden almak isteyenler ve bilgi almak isteyenler İbrahim Bulut Beyi : 0532 521 37 37 numaradan arayabilirler. Almak isteyenlere hayırlı olsun Bina görüntüsü ve Daire yerleşim planı resimleri İÇİN TIKLAYINIZ.
Kuzsökü köylü Muhammed YILMAZ'ün Çayırova da düğünü olacak
Kuzsökü Kıvıllar Mahalleli Muhammet YILMAZ ile Yunuslar Yuvacık köylü Nuran YÜKSEL evleniyor. Kına:30 Haziran Cumartesi Akşamı-19-23 arası ÇANKIRILILAR DERNEĞİ lokali. ŞİFA Mahallesi (Karakol Karşısı) TUZLA DÜĞÜN : 1 Temmuz Pazar Günü saat 16-20 arası ARZUM DÜĞÜN SALONU - Özgürlük Mahallesi Çayırova .
15 Temmuzda Gebze de düğün var. Diğer düğün sahipleri buna göre gün alsın.
Yunuslar köylü Tek Hüseyin'in Şemsettin-Gönül GÜNALTAY kızları Sibel ile Yunuslar Yuvacık köylü Rahm. Salim-Huriye oğulları Yasin YÜKSEL 15 Nisan Pazar günü Gebze de yapılan etkinlik ile NİŞANLANDILAR. Düğün ise 15 Temmuz 2018 tarihinde Beşiktaş Örnektepe BAHAR DÜĞÜN SALONU' nda yapılacak. Düğün yapmak isteyen aileler çakışma olamaması açısından uygun tarihler almaya çalışsın. Biz nişanın tamamına ermesini niyaz ediyoruz